Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy w Kobylance
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

ZARZĄDZENIE 78/2016 WÓJTA GMINY KOBYLANKA z dnia 31 sierpnia 2016 roku w sprawie wyrażenia zgody na prowadzenie dzienników lekcyjnych wyłącznie w formie elektronicznej dla Szkoły Podstawowej w Kobylance, Szkoły Podstawowej w Kunowie oraz Zespołu Szkół Publicznych w Reptowie.

ZARZĄDZENIE 78/2016

WÓJTA GMINY KOBYLANKA

z dnia 31 sierpnia 2016 roku

 

w sprawie wyrażenia zgody na prowadzenie dzienników lekcyjnych wyłącznie w formie elektronicznej dla Szkoły Podstawowej w Kobylance, Szkoły Podstawowej w Kunowie oraz Zespołu Szkół Publicznych w Reptowie.

 

 Na podstawie § 22 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia  29 sierpnia 2014 roku ( Dz. U. z 2014 r., poz. 1170 z póżn. zm.) zarządza się co następuje:

§ 1. Wyraża się zgodę na prowadzenie dzienników lekcyjnych wyłącznie w formie elektronicznej w Szkole Podstawowej w Kunowie, w Szkole Podstawowej w Kobylance  oraz w Zespole Szkół Publicznych w Reptowie.

§ 2. Wydana zgoda traci ważność w przypadku, gdy przestaną być spełniane wszystkie wymagania od których uzależnione jest jej wydanie. W takiej sytuacji jednostka musi zaprzestać prowadzenia dzienników wyłącznie w formie elektronicznej. Dyrektor jednostki może również z innych ważnych powodów podjąć decyzję o zaprzestaniu prowadzenia dzienników wyłącznie w formie elektronicznej. Jednostka, która zaprzestanie prowadzenia dzienników wyłącznie w formie elektronicznej, zobowiązana jest niezwłocznie powiadomić o tym organ prowadzący.

§ 3. Dla Szkół Gminy Kobylanka zgoda obowiązuje zawsze od początku roku szkolnego w odniesieniu do każdego z prowadzonych dzienników elektronicznych i każdego roku szkolnego, w którym prowadzone będą dzienniki elektroniczne. Zgoda wydawana jest na podstawie wniosków złożonych do 24 sierpnia.

§ 4. Wykonanie zarządzenia powierza się dyrektorom szkół Gminy Kobylanka.

§ 5. Zarządzenie wchodzi w życie od 1 września 2016 roku.

     

Wójt Gminy

Mirosław Przysiwek  

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krzysztof Flejszman 13-09-2016 12:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Martyna Roślak 13-09-2016
Ostatnia aktualizacja: - 13-09-2016 12:04