Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy w Kobylance
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Wyniki głosowań


Przedłożenie regulaminu ws. nadawania honorowego obywatelstwa (projekt uchwały) przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
6 7 1

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki przeciw
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska wstrzymał się
7 Krzysztof Kleinowski wstrzymał się
8 Jakub Malinowski wstrzymał się
9 Alicja Ordon wstrzymał się
10 Dorota Orzoł wstrzymał się
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec wstrzymał się
13 Rafał Stateczny wstrzymał się
14 Andrzej Stechnij za

Zmiany porządku obrad pkt. 1.8 do pkt. 2.3 pkt. 9 projekt. 14/8 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
10 4 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki wstrzymał się
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski wstrzymał się
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon wstrzymał się
10 Dorota Orzoł za
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec wstrzymał się
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie odwołania skarbnika gminy - projekt nr 7/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
4 10 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski wstrzymał się
3 Zbigniew Drohomirecki wstrzymał się
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski wstrzymał się
6 Czesława Grabowska wstrzymał się
7 Krzysztof Kleinowski wstrzymał się
8 Jakub Malinowski wstrzymał się
9 Alicja Ordon wstrzymał się
10 Dorota Orzoł wstrzymał się
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec wstrzymał się
13 Rafał Stateczny wstrzymał się
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie powołania skarbnika gminy - projekt nr 8/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
6 8 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski wstrzymał się
3 Zbigniew Drohomirecki wstrzymał się
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski wstrzymał się
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski wstrzymał się
9 Alicja Ordon wstrzymał się
10 Dorota Orzoł wstrzymał się
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec wstrzymał się
13 Rafał Stateczny wstrzymał się
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie zmiany budżetu Gminy Kobylanka na 2018 rok - projekt nr 5/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł za
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec za
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie przeniesienia uch. 6/18 do Komisji przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 3 3

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska wstrzymał się
2 Dariusz Dąbkowski wstrzymał się
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska przeciw
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska wstrzymał się
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł za
11 Irena Rybarczyk przeciw
12 Ireneusz Siwiec za
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij przeciw

W sprawie powołania składu osobowego Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Kobylanka - projekt nr 9/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł za
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec za
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie wyboru przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Jakuba Malinowskiego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł za
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec za
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie wyboru wiceprzewodniczącego Komisji Rewizyjnej Zygmunta Gołembowskiego przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł za
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec za
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie powołania składu osobowego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Kobylanka - projekt nr 10/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł za
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec za
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie powołania Przewodniczącego K.S. kl. i P. Stechnij Andrzej odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
3 3 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska przeciw
2 Dariusz Dąbkowski przeciw
3 Zbigniew Drohomirecki przeciw
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski przeciw
6 Czesława Grabowska przeciw
7 Krzysztof Kleinowski wstrzymał się
8 Jakub Malinowski wstrzymał się
9 Alicja Ordon przeciw
10 Dorota Orzoł wstrzymał się
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec przeciw
13 Rafał Stateczny przeciw
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie powołania Przewodniczącego K.S. kl. i P. Krzysztof Kleinowski przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski wstrzymał się
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł za
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec za
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie powołania wiceprzewodniczącego K.S. kl. i P. Zofia Dąbkowska przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł za
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec wstrzymał się
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie powołania składu osobowego Komisji Rozwoju Gospodarczego i Finansów Rady Gminy Kobylanka - projekt nr 11/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
13 1 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon wstrzymał się
10 Dorota Orzoł za
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec za
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie powołania składu osobowego Komisji ds. Społecznych Rady Gminy Kobylanka - projekt nr 12/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł za
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec za
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie obniżenia średniej ceny skupu żyta uch. nr 14/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
14 0 0

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł za
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec za
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie wynagrodzenia zasadzniczego w kwocie 3.400zł odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
2 3 9

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska przeciw
2 Dariusz Dąbkowski przeciw
3 Zbigniew Drohomirecki wstrzymał się
4 Urszula Gierałtowska przeciw
5 Zygmunt Gołembowski przeciw
6 Czesława Grabowska przeciw
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski wstrzymał się
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł wstrzymał się
11 Irena Rybarczyk przeciw
12 Ireneusz Siwiec przeciw
13 Rafał Stateczny przeciw
14 Andrzej Stechnij przeciw

W sprawie wynagrodzenia zasadniczego w kwocie 4.500zł odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
3 3 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska przeciw
2 Dariusz Dąbkowski wstrzymał się
3 Zbigniew Drohomirecki wstrzymał się
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski przeciw
6 Czesława Grabowska przeciw
7 Krzysztof Kleinowski przeciw
8 Jakub Malinowski wstrzymał się
9 Alicja Ordon przeciw
10 Dorota Orzoł przeciw
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec przeciw
13 Rafał Stateczny przeciw
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie wynagrodzenia zasadniczego w kwocie 4.000zł odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
4 3 7

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki przeciw
4 Urszula Gierałtowska wstrzymał się
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski przeciw
8 Jakub Malinowski przeciw
9 Alicja Ordon przeciw
10 Dorota Orzoł przeciw
11 Irena Rybarczyk wstrzymał się
12 Ireneusz Siwiec przeciw
13 Rafał Stateczny przeciw
14 Andrzej Stechnij wstrzymał się

W sprawie wynagrodzenia zasadniczego w kwocie 3.700zł przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 3 3

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska wstrzymał się
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska przeciw
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska wstrzymał się
7 Krzysztof Kleinowski wstrzymał się
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł za
11 Irena Rybarczyk przeciw
12 Ireneusz Siwiec za
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij przeciw

W sprawie dodatku funkcyjnego 1.900zł odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
5 4 5

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska wstrzymał się
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki wstrzymał się
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski przeciw
6 Czesława Grabowska wstrzymał się
7 Krzysztof Kleinowski przeciw
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon przeciw
10 Dorota Orzoł przeciw
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec przeciw
13 Rafał Stateczny wstrzymał się
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie dodatku funkcyjnego 600zł przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
7 3 4

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska wstrzymał się
2 Dariusz Dąbkowski przeciw
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska przeciw
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski wstrzymał się
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł wstrzymał się
11 Irena Rybarczyk przeciw
12 Ireneusz Siwiec za
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij przeciw

W sprawie dodatku specjalnego w wysokości 25% przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
4 7 3

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska wstrzymał się
2 Dariusz Dąbkowski wstrzymał się
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska przeciw
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska wstrzymał się
7 Krzysztof Kleinowski wstrzymał się
8 Jakub Malinowski wstrzymał się
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł wstrzymał się
11 Irena Rybarczyk przeciw
12 Ireneusz Siwiec wstrzymał się
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij przeciw

W sprawie dodatku specjalnego 40% odrzucono (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
4 2 8

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska wstrzymał się
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki przeciw
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski przeciw
6 Czesława Grabowska wstrzymał się
7 Krzysztof Kleinowski przeciw
8 Jakub Malinowski przeciw
9 Alicja Ordon przeciw
10 Dorota Orzoł przeciw
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec przeciw
13 Rafał Stateczny przeciw
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie dodatku specjalnego 30% przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 3 3

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska za
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki przeciw
4 Urszula Gierałtowska za
5 Zygmunt Gołembowski przeciw
6 Czesława Grabowska za
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski wstrzymał się
9 Alicja Ordon przeciw
10 Dorota Orzoł za
11 Irena Rybarczyk za
12 Ireneusz Siwiec wstrzymał się
13 Rafał Stateczny wstrzymał się
14 Andrzej Stechnij za

W sprawie ustalenia wynagrodzenia Wójta Gminy Kobylanka - projekt nr 13/18 przyjęto (w. zwykła)


Głosy za Głosy wstrzymujące Głosy przeciw
8 0 3

Nr Imię i nazwisko Głos
1 Zofia Dąbkowska brak (nieobecność)
2 Dariusz Dąbkowski za
3 Zbigniew Drohomirecki za
4 Urszula Gierałtowska przeciw
5 Zygmunt Gołembowski za
6 Czesława Grabowska brak (nieobecność)
7 Krzysztof Kleinowski za
8 Jakub Malinowski za
9 Alicja Ordon za
10 Dorota Orzoł brak (nieobecność)
11 Irena Rybarczyk przeciw
12 Ireneusz Siwiec za
13 Rafał Stateczny za
14 Andrzej Stechnij przeciw

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu:
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji:
Ostatnia aktualizacja: