herb BIP - Urząd Gminy w Kobylance

www.kobylanka.pl

ADAMCZYK Andrzej

Obwód wyborczy Nr 3
Okręg wyborczy Nr 4 /sołectwo Kunowo/

BIERNACIK Łukasz

Obwód wyborczy Nr 2
Okręg wyborczy Nr 13 / Część  sołectwa Reptowo  od numeru 1 do numeru 39 b oraz od numeru 93 do numeru 98/

DĄBKOWSKI  Dariusz

Obwód wyborczy Nr 2
Okręg wyborczy Nr 15 / Część  sołectwa Reptowo  od numeru 40 do numeru 69b ,  od numeru 99 do numeru 105a,  oraz  od numeru 108 do  numeru 110/

DROHOMIRECKI Zbigniew

Obwód wyborczy Nr 2
Okręg wyborczy Nr 3 / Sołectwo Niedźwiedź obejmujące miejscowość Niedźwiedź  oraz  leśniczówkę Morawsko    i    Gajęcki Ług/

GOŁEMBOWSKI Zygmunt

Obwód wyborczy Nr 3
Okręg wyborczy Nr 11 / Część  sołectwa Morzyczyn - Zieleniewo obejmująca cześć miejscowości Morzyczyn   ulice: Słoneczną, Mickiewicza, 3 Maja,  Bogurodzicy,  Jana Pawła II, Sosnową, Oświaty,  Kard. Stefana Wyszyńskiego/

GRABOWSKA Czesława

Obwód wyborczy Nr 2
Okręg wyborczy Nr 14 / Część  sołectwa Reptowo od numeru 70 do numeru 91 oraz   sołectwo Cisewo obejmujące miejscowość Cisewo i osadę Wielichówko/

GRZYB Agnieszka

Obwód wyborczy Nr 1
Okręg wyborczy Nr 8 / Część  sołectwa Kobylanka obejmująca ulice: Szkolną, Klonową, 8 marca, Osiedle Zalesie/

ILNICKI Mariusz

Obwód wyborczy Nr 3
Okręg wyborczy Nr 9 / Część  sołectwa Morzyczyn - Zieleniewo obejmująca część miejscowości Morzyczyn ulice: Szczecińską, Energetyków oraz Osiedla:  Europejskie,  Kryształowe, Zacisze, Południowe/

KISIELEWSKA Jolanta

Obwód wyborczy Nr 1
Okręg wyborczy Nr 6 / Część sołectwa Kobylanka obejmująca ulice: Szczecińską,  Jeziorną, Lawendową,  Świerkową , Bukową, Grabową, Orzechową oraz Osiedla: Zielone,  Sosnowe,  Nowy Horyzont,  Kwiatowe/

KLEINOWSKI Krzysztof

Obwód wyborczy Nr 2
Okręg wyborczy Nr 5 / Sołectwo Motaniec obejmujące miejscowość Motaniec oraz przysiółki Nowa Kobylanka   i Kałęga/

KŁOS Grzegorz

Obwód wyborczy Nr 1
Okręg wyborczy Nr 1 / Sołectwo Bielkowo, sołectwo Rekowo/

NELKE Aneta

Obwód wyborczy Nr 1
Okręg wyborczy Nr 2 / Sołectwo Jęczydół/"

POLIWKA Bogdan

Obwód wyborczy Nr 3
Okręg wyborczy Nr 12 / Część  sołectwa Morzyczyn-Zieleniewo obejmująca miejscowość Zieleniewo oraz część miejscowości Morzyczyn  ulicę Brzozową oraz kolonię Zagość i kolonię Miedwiecko/

SZCZĘSNY Daniel

Obwód wyborczy Nr 3
Okręg wyborczy Nr 10 /Część  sołectwa Morzyczyn - Zieleniewo obejmująca część miejscowości Morzyczyn  ulice:  Bolesława Chrobrego, Wspólną, Mieszka I, Bolesława Krzywoustego,

Piastów, Pogodną, Tęczową, Długą, Jasną, Bluszczową, Paprociową, Wrzosową, Iglastą, Szyszkową, Bielika, Łyski, Żołędziową, Pliszki, Wilgi, Czapli, Łabędziową, Jeziorną, Szuwarową, Perkoza, Rybołowa, Kormorana, Tatarakową,

Nadwodną, Trzcinową, Zięby, Nad Miedwinką   oraz Osiedla Północne, Ustronie, Cichy Zakątek/

MALINOWSKI Jakub

Obwód wyborczy Nr 1
Okręg wyborczy Nr 7 / Część  sołectwa Kobylanka obejmująca ulice: B.  Chrobrego, Kard. Stefana Wyszyńskiego,   Ks. Piotra Głogowskiego, Lipową/

 
 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Adam Hendzel 20-09-2007 12:18
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 20-09-2007
Ostatnia aktualizacja: Krzysztof Flejszman 11-05-2017 11:36