Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy w Kobylance
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Obwieszczenie o wystąpieniu do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie i Zachodniopomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Szczecinie o wydanie opinii co do potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko i ewentualnego zakresu raportu dla przedsięwzięcia pn.: "Budowa odcinka napowietrznej dwutorowej linii 110 kV zlokalizowanej w gminach: Kobylanka i Stargard Szczec."

OBWIESZCZENIE

Stosownie do art. 74 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji  o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2013 r. poz. 1235 z późniejszymi zmianami) oraz art. 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. - Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2013 r. poz. 267 z późniejszymi zmianami)

podaje się do
publicznej wiadomości

 

że w dniu 9 grudnia 2015 r. Wójt Gminy Kobylanka wystąpił  do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie i Zachodniopomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Szczecinie o wydanie opinii co do potrzeby przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko i  ewentualnego zakresu raportu dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa odcinka napowietrznej dwutorowej linii 110 kV zlokalizowanej w gminach: Kobylanka i Stargard Szczec.” (w  toku postępowania administracyjnego wszczętego w dniu 12 listopada 2015 r. na wniosek Pana Adama Łukowskiego, ul. Hutnicza 20A, 81-061 Gdynia, reprezentującego ENEA Operator Sp. z o. o., ul. Strzeszyńska 58, 60-479 Poznań, Oddział Dystrybucji Szczecin, ul. Malczewskiego 5/7, 71-616 Szczecin).

Przedsięwzięcie zaliczane jest do inwestycji mogących potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko, dla których raport o oddziaływaniu na środowisko może być wymagany.

Organem właściwym do wydania decyzji jest Wójt Gminy Kobylanka, natomiast organami właściwymi do wydania opinii i dokonania uzgodnień jest Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Szczecinie oraz Zachodniopomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Szczecinie.    

 

WÓJT GMINY KOBYLANKA

Mirosław Przysiwek

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krzysztof Flejszman 09-12-2015 15:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Marcin Lewicki 09-12-2015
Ostatnia aktualizacja: - 09-12-2015 15:55