Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy w Kobylance
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY KOBYLANKA w sprawie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko prowadzonej na potrzeby projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Kobylanka dla przebiegu linii elektroenergetycznej wysokiego napięcia 110 kV w obrębach Morzyczyn i Zieleniewo

OBWIESZCZENIE

WÓJTA GMINY KOBYLANKA

 

w sprawie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko prowadzonej na potrzeby projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Kobylanka

dla przebiegu linii elektroenergetycznej wysokiego napięcia 110 kV

w obrębach Morzyczyn i Zieleniewo

 

 

Na podstawie art. 39 w związku z art. 54 ust. 2 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (tj. Dz. U. z 2013 r. poz. 1235 ze zm.) zawiadamiam o możliwości udziału społeczeństwa w procedurze strategicznej oceny oddziaływania na środowisko prowadzonej na potrzeby projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Kobylanka dla przebiegu linii elektroenergetycznej wysokiego napięcia 110 kV w obrębach Morzyczyn i Zieleniewo.

Dokumentacja projektu wraz z prognozą oddziaływania ustaleń projektu na środowisko jest dostępna do wglądu w Urzędzie Gminy Kobylanka, ul. Szkolna 12,  73-108 Kobylanka, w godzinach pracy urzędu.

Uwagi i wnioski należy składać do Wójta Gminy Kobylanka, w terminie od dnia 15 grudnia 2015 r. do dnia 18 stycznia 2016 r., w jeden z poniższych sposobów:

  • w formie pisemnej na adres Urzędu Gminy Kobylanka, ul. Szkolna 12, 73-108 Kobylanka,
  • ustnie do protokołu,
  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres ugk@kobylanka.pl, bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym (t.j. Dz. U. z 2013 r. poz. 262 ze zm.)

Uwagi i wnioski powinny zawierać imię, nazwisko lub nazwę jednostki organizacyjnej, adres oraz przedmiot uwagi lub wniosku.  

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Bartłomiej Pozorski 07-12-2015 08:41
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Hanna Olszewska 07-12-2015
Ostatnia aktualizacja: - 07-12-2015 08:41