Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy w Kobylance
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

OBWIESZCZENIE o przyjęciu przez Radę Gminy Kobylanka uchwały nr XII/75/15 z dnia 24 września 2015 r. w sprawie przyjęcia i wdrożenia do realizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Kobylanka, opracowanego w ramach realizacji projektu pn.: "Zintegrowany Plan Gospodarki Niskoemisyjnej Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego".

OBWIESZCZENIE

WÓJTA GMINY KOBYLANKA

z dnia 6 listopada 2015 r.

Na podstawie art. 43 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji  o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2013, poz. 1235 z późn.zm.)

zawiadamiam:

o przyjęciu przez Radę Gminy Kobylanka uchwały nr XII/75/15 z dnia 24 września 2015 r. w sprawie przyjęcia i wdrożenia do realizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Kobylanka, opracowanego w ramach realizacji projektu pn.: „Zintegrowany Plan Gospodarki Niskoemisyjnej Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego”.

Z treścią przyjętego przez Radę Gminy Kobylanka dokumentu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej oraz podsumowaniem wraz z uzasadnieniem zawierającym informacje o udziale społeczeństwa w postępowaniu, a także w jaki sposób zostały wzięte pod uwagę i w jakim zakresie zostały uwzględnione uwagi i wnioski zgłoszone w związku z udziałem społeczeństwa, można zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy Kobylanka, ul. Szkolna 12, pok. nr 2  w godzinach pracy tj.  7:15 a 15:15 (środy – 9.00 - 17.00).

Dokumentacja udostępniona została również w wersji elektronicznej na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Kobylanka, w zakładce: ochrona środowiska.

Niniejsze obwieszczenie zostało podane do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy Kobylanka, wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie organu, a także opublikowane w prasie.

 

Wójt Gminy Kobylanka

Mirosław Przysiwek

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krzysztof Flejszman 06-11-2015 11:38
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Marcin Lewicki 06-11-2015
Ostatnia aktualizacja: Krzysztof Flejszman 06-11-2015 11:47