Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy w Kobylance
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Obwieszczenie o spotkaniu konsultacyjnym w ramach konsultacji społecznych projektu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Kobylanka wraz z Prognozą Oddziaływania na Środowisko projektu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej.

OBWIESZCZENIE

WÓJTA GMINY KOBYLANKA

z dnia  18 sierpnia 2015 r.

Na podstawie art. 17 ust. 4 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (Dz. U. z 2013r. poz. 1232 ze zm.) i art. 39 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2013, poz. 1235 z późn. zm.)                     

podaje się do publicznej wiadomości

następujące informacje:

Wójt Gminy Kobylanka przystąpił do opracowywania projektu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Kobylanka wraz z Prognozą Oddziaływania na Środowisko projektu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej.

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Kobylanka opracowywany jest w ramach projektu Stowarzyszenia Szczecińskiego Obszaru Metropolitarnego pn. Zintegrowany Plan Gospodarki Niskoemisyjnej Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego i ma na celu m.in. wytyczenie kierunków działań na rzecz poprawy jakości powietrza oraz efektywnego zarządzania energią na terenie Gminy Kobylanka, co przyczyni się do zwiększenia efektywności energetycznej, redukcji emisji gazów cieplarnianych oraz zwiększenia udziału energii ze źródeł odnawialnych.

W związku z powyższym, w dniu 20 sierpnia 2015 r., o godz. 11.00, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Kobylanka, ul. Szkolna 12, odbędzie się spotkanie konsultacyjne w przedmiotowej sprawie.

 

Wójt Gminy Kobylanka

Mirosław Przysiwek

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krzysztof Flejszman 18-08-2015 14:47
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mirosław Przysiwek 18-08-2015
Ostatnia aktualizacja: - 18-08-2015 14:47