Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy w Kobylance
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Obwieszczenie o złożeniu przez Pana Jorgo Apostolu, reprezentującego Bio Produkty Torf Kora Palety Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Piramowicza 16a, uzupełnień do raportu o oddziaływaniu na środowisko inwestycji pn.: Powierzchniowa eksploatacja torfu ze złoża Reptowo działka geodezyjna nr 45/1, obręb Wielichówko, Gmina Kobylanka

OBWIESZCZENIE

Na podstawie art. 33 ust. 1, w związku z art. 79 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (j.t. Dz. U. z 2013 poz. 1235 z późniejszymi zmianami)

podaje się do
publicznej wiadomości

informację o złożeniu przez Pana Jorgo Apostolu, reprezentującego Bio – Produkty Torf Kora Palety Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Piramowicza 16a,  uzupełnień do  raportu o oddziaływaniu na środowisko inwestycji pn.: „Powierzchniowa eksploatacja torfu ze złoża „Reptowo” – działka geodezyjna nr 45/1, obręb Wielichówko, Gmina Kobylanka” (w związku z pismem Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie znak: WONS-OŚ.4242.31.2015.KK z dnia 22 czerwca 2015 r. oraz wezwaniem Wójta Gminy Kobylanka z dnia 30 czerwca 2015 r.).

Z dokumentacją sprawy obejmującą wniosek, raport oraz inne dokumenty niezbędne do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla w/w przedsięwzięcia, można zapoznać się w Urzędzie Gminy Kobylanka, pokój 2, w godz. 715-1515.

Uwagi i wnioski mogą być wnoszone w siedzibie urzędu w formie pisemnej, ustnie do protokołu oraz za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, na adres e-mail; ugk@kobylanka.pl, w terminie 21 dni, licząc od daty ukazania się niniejszego obwieszczenia. Uwagi lub wnioski po upływie wyżej podanego terminu pozostawia się bez rozpatrzenia.

 

 

Wójt Gminy

Mirosław Przysiwek

 

Kobylanka, dnia 6 sierpnia 2015  r.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krzysztof Flejszman 06-08-2015 13:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mirosław Przysiwek 06-08-2015
Ostatnia aktualizacja: Krzysztof Flejszman 06-08-2015 13:56