Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy w Kobylance
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

OBWIESZCZENIE o wpłynięciu w dniu 12 lutego 2014 r. do Urzędu Gminy w Kobylance decyzji Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Szczecinie, uchylającej w całości zaskarżoną przez GB Paliwa Sp. z o. o., z siedzibą w Motańcu 5A, 73-108 Kobylanka, decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia mogącego potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko pn.: "Budowa biogazowni o mocy do 6 MW na działce nr 3/2 w Motańcu"


OBWIESZCZENIE

Na podstawie art. 38 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (j. t. Dz. U. z 2013 poz. 1397 z późniejszymi zmianami)

podaje się do publicznej wiadomości

że w dniu 12 lutego 2014 r. do Urzędu Gminy w Kobylance wpłynęła decyzja Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Szczecinie, uchylająca w całości zaskarżoną przez GB Paliwa Sp. z o. o., z siedzibą w Motańcu 5A, 73-108 Kobylanka, decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia mogącego potencjalnie znacząco oddziaływać na środowisko pn.: „Budowa biogazowni o mocy do 6 MW na działce nr 3/2 w Motańcu”. Zgodnie z decyzją SKO w Szczecinie sprawa została przekazana do ponownego rozpatrzenia organowi I instacji (Wójtowi Gminy Kobylanka).

Miejsce podania do publicznej wiadomości:1. Tablica informacyjna Urzędu Gminy w Kobylance2. Tablice informacyjne w sołectwie Motaniec3. Biuletyn Informacji Publicznej (www.bip.kobylanka.pl)

 

 

 

Wójt Gminy

Andrzej Kaszubski

 

 

Kobylanka, dnia 14 lutego 2014 r.

 

 

 

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Adam Hendzel 14-02-2014 20:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Andrzej Kaszubski 14-02-2014
Ostatnia aktualizacja: Adam Hendzel 14-02-2014 20:10